Turistické informační centrumNový Jičín

Městské lokální ozvučení

Prostřednictvím lokálního ozvučení je možné zajistit hudební podklad pro veškeré trhy a část kulturních akcí, které vyžadují hudební podklad. 

K dispozici je bezdrátový vysílač, na který je možné připojit audio zdroj (tablet, mobil, PC) a pustit podkladovou muziku přímo z „plochy“ Masarykova náměstí. Zároveň je možné využít bezdrátový mikrofon pro moderátora a bodypack (vysílač+ kabel s jackem 3,5mm) pro připojení na mobil., tablet, PC. Pokud bude chtít organizátor akce pustit hudbu a u akce mít mluvené slovo, je možné zapůjčit obojí u obsluhy Návštěvnického centra na základě "Smlouvy o výpůjčce o movitých věcí" nebo "Smlouvy o nájmu movitých věcí" (předmět pronájmu, smluvní strany, dobu zápůjčky, kauce, cenu pronájmu, atd.). Tyto smlouvy se uzavírají na základě "Žádosti o využití soustavy lokálního ozvučení Masarykova náměstí v Novém Jičíně", která se řídí "Pravidly pro užívaní městského lokálního ozvučení".

Žádost o využití soustavy lokálního ozvučení Masarykova náměstí v Novém Jičíně

Kontakt:

Nikola Maňáková, DiS.
Tel.: +420 556 768 308
E-mail: nikola.manakova@novyjicin.cz
Návštěvnické centrum Nový Jičín
Masarykovo nám. 45/29
741 01 Nový Jičín

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

  • Provozní doba NCNJ
  • Po – Pá: 8:00 – 17:00
  • So, Ne: 9:00 – 16:00
  • Svátky: 9:00 – 16:00

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Zážitky v regionech NCNJ MHD Turistická oblast Beskydy-Valašsko Beskydy-Valašsko Card Výletník Cyklotoulky KdyKde.cz Technotrasa QR code Nový Jičín 220 let Tonak Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl Podnikni to Kudy z nudy Desáté výročí uzavření smlouvy o partnerství s městem Ludwigsburg

Copyright 2022 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU