Turistické informační centrumNový Jičín

V expozici klobouků přibyly další herní prvky

Do ateliéru v dětské zóně expozice klobouků Návštěvnického centra přibyly další nové herní prvky v podobě velkoplošné hrací stěny 6 m x3 m se speciálním nosičem suchého zipu včetně 2 000 kusů bukových dílků a čtyři kostkoviště z bukového, lakovaného dřeva s podkladovým kobercem včetně 3 200 kusů bukových kostek.

Originální stěna disponuje nejen povrchem, který umožňuje pevné přichycení kostek, ale i na tabuli lze z kostek vytvářet nejrůznější vzory a obrazce, které rozvíjí dětskou fantazii a jemnou motoriku.

Kostkoviště je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva, výhradně z českých lesů. Díky laku vypadá kostkoviště lépe a zároveň zamezuje nebezpečí úrazu třískami nebo případným odřením o surové dřevo. Díky velkému množství kostiček, si děti můžou poskládat krásné stavby a tím si rozvinout svou představivost, jemnou motoriku a fantazii.

Zahrát si v herní zóně ateliéru mohou všechny děti se zakoupenou vstupenkou do expozice klobouků. Cena vstupného je dle platného ceníku uvedeného na webu www.mestoklobouku.cz.

Návštěvnické centrum je otevřeno ve všední dny od 8:00 do 17:00 a o víkendech od 9:00 do 16:00.

Fotogalerie

Obrázek č.1
Obrázek č.2
Obrázek č.3

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2019 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU