Turistické informační centrum Nový Jičín

Tipy na víkend 5. 4. - 7. 4. 2019

Pátek 5. dubna

 

 

Nový Jičín 5. 4. 2019 od 08:00 do 17:00 OUESSANT VE FOTOGRAFIÍCH HELENY ZEMÁNKOVÉ

Návštěvnické centrum Nový Jičín – město klobouků Vás zve na výstavu Heleny Zemánkové. Bude dostupná k vidění do 30. 4. 2019.

Místo konání: Galerie NCNJ

 

Nový Jičín 5. 4. 2019 od 08:00 do 17:00 Z HISTORIE NOVOJIČÍNSKA

Návštěvnické centrum Nový Jičín – město klobouků Vás zve ne výstavu nejen historických pohlednic města ze sbírky Jana Dvorského, která bude k vidění v placené expozici klobouků NCNJ do 30. 5. 2019.

Místo konání: Placená expozice NCNJ

 

Nový Jičín 5. 4. 2019 od 19:00 do 20:30 HALINA PAWLOWSKÁ

Nejoblíbenější česká spisovatelka přijíždí se svou zábavnou talk show do Nového Jičína. „Není nic špatného na tom, být zralá žena, i když slovo „zralá“ mi připomíná sýr, u kterého je nejvyšší čas ho zkonzumovat,“ říká česká spisovatelka, která má na svém kontě více než třicet knih. Během pořadu se nejen neudržíte smíchy, ale můžete si odnést podepsanou knihu nebo si na památku odnést společnou fotografii.

Místo konání: Kino Květen

Vstupné: 280 Kč (předprodej), 330 Kč (na místě)

 

Kopřivnice 5. 4. 2019 od 18:00 KONCERT: SETKÁNÍ S HUDBOU SEDMI STALETÍ – JIŘÍ JELÍNEK

Nejen očima lze vnímat krásu. I bez zraku lze tvořit a rozdávat radost. Přesvědčit se o tom mohou lidé na Moravě a ve Slezsku v rámci festivalu Dny umění nevidomých, které probíhají v Kopřivnici, Příboře, Novém Jičíně, Frenštátě pod Radhoštěm a Kuníně. Hraje a slovem provází Jiří Jelínek, absolvent konzervatoře Jana Deyla pro zrakově postižené, učitel hry na kytaru a varhany v ZUŠ. Hudebně spolupracuje s několika divadelními ochotnickými soubory, hraje při vernisážích výstav, na koncertech učitelů aj. Zahraje na kytaru a loutnu.

Místo konání: Vila Machů v Kopřivnici

Vstupné: Dobrovolné

 

Kopřivnice 5. 4. 2019 od 18:00 TEN UMÍ TO A TEN ZAS TOHLE

Vzpomínkový večer u příležitosti 100. výročí narození kopřivnického rodáka a hudebního skladatele Zdeňka Petra. Vzpomínat budou PhDr. Duňa Panenková, syn pana Petra MUDr. Jiří Petr a kopřivničtí pamětníci. SWINGALIA - vlastní aranže vybraných písní Zdeňka Petra v podání bratrů Galiových a jejich přátel.

Místo konání: Katolický dům Kopřivnice

Vstupné: 120 Kč

 

Štramberk 5. 4. 2019 od 19:30 DIVADLO: SINGL ŽIVOT

Tradiční život ještě v minulém století vyznával manželství a rodinu jako smysl života. Rodina je základ státu, se dokonce jeden čas říkávalo a bylo na tom asi kus pravdy. V současné době, ale mají mladí lidé mnoho jiných zájmů. Sport, cestování, zábava, ale i práce, protože vydělat co nejvíc peněz abych se mohl mít co nejlépe, pohodlně, bezstarostně žít. Peníze a majetek to jsou ikony života v dnešní moderní době. Rodina a děti se již do tohoto života často nevejdou. A tak vznikl jeden z fenoménů dnešní doby, tzv. SINGL. Rodiče vychovaní v jiné době a s jinými prioritami, tento způsob života jejich potomků, velmi těžce nesou. A tak se snaží dnešní mládež přeorientovat zpět na jejich tradiční rodinný život. Málokdo si ale nechá do svého života mluvit. No jo, ale co s tím? Pomalu nás ubývá, poněvadž pravidlo, že každá rodina má mít z demografického pohledu minimálně dvě děti, už vzalo za své. A tak je jen na nás, zda tady za pár let budeme my, anebo nás zaplaví jiné národy, zvyklé na pět i deset dětí v rodině. Jsme rádi, že herečky našeho divadla jdou příkladem a přivádějí na svět mladé Valachy a Valašky jako na běžícím pásu. Ivana Bubílková/ hraje Divadlo Schod Valašské Meziříčí. Předprodej vstupenek v MIC Štramberk.

Místo konání: Kulturní dům Štramberk

Vstupné: 100 Kč dospělí, 50 Kč děti

 

Hukvaldy 5. 4.-6. 4. 2019 od 17:00 (sobota celý den) BOŽÍ GULAJŠE

Místo konání: Minipivovar Hukvaldy

 

Frenštát pod Radhoštěm 5. 4. 2019 od 16:00 KONEJŠIVÉ DOTEKY

Kurz je určený všem, kteří pečují o děti nebo o dospělé, pro rodiče dětí, partnery, nastávající maminky, ale i speciální pedagogy a učitele v MŠ a na nižším stupni ZŠ. Je vhodný rovněž pro terapeuty, maséry a osoby v pomáhajících profesích, kteří chtějí poznat tuto jemnou terapii a rádi by ji zapojili do své praxe. Kurz nabízí seznámení s kraniosakrální terapií (jemné dotykové terapie pro práci s tělem), jejími principy a účinky, tedy jak a proč to funguje. Naučíte se v něm techniky vhodné a bezpečné pro využití v běžných domácích podmínkách, kterými můžete pomoci při bolestivých stavech, u akutních i opakujících se chronických potíží, při stresu a vyčerpání, v rekonvalescenci, při potížích psychosomatického původu (jak u dětí, tak u dospělých). Pro bezpečné a pohodové prostředí kurzu je kapacita omezena na maximálně 8 účastníků. V tuto chvíli máme ještě 3 volná místa.

Místo konání: Mandala Frenštát p. R.

Vstupné: 2 200,- jednotlivci, 4 100 Kč manželský pár

 

Frenštát pod Radhoštěm 5. 4. 2019 od 17:00 KURZ FRIVOLITKOVÁNÍ

Lektorkou bude Zdeňka Michnová.

Místo konání: Modrá spirála Frenštát p. R.

 

Rožnov pod Radhoštěm 5. 4. 2019 od 17:00 ÚSKALÍ KOMUNIKACE A KONFLIKTŮ MEZI LIDMI ANEB PROČ MŮŽE BÝT TAK TĚŽKÉ/LEHKÉ SE DOMLUVIT

V rámci realizace projektu MAP II Vás realizační tým projektu zve na první přednášku určenou pro širší laickou i odbornou veřejnost. Přednáška bude ukazovat velmi praktický model komunikace mezi lidmi a osvětlovat zdroje mnoha konfliktů mezi lidmi i možné formy jejich řešení. Seznamuje také s určitými typy osobností, se kterými konflikty mohou vznikat a vznikají naprosto běžně. Upozorňuje na nejčastější formy manipulace a možnosti, jak se jí úspěšně vyhnout. Součástí přednášky je i diskuse nad tématy posluchačů. Lektoři: MUDr. PhDr. Miroslav Orel, Ph.D. a PaedDr. Mgr. Věra Facová. Vzhledem k omezené kapacitě přednáškové místnosti je nutné se přihlásit prostřednictvím emailu: petra.satankova@maproznovsko.cz.

Místo konání: Městská knihovna Rožnov p. R.

 

Rožnov pod Radhoštěm 5. 4. 2019 od 20:00 KHOIBA, ČÁRY ŽIVOTA

Koncert klubových kapel. KHOIBA je kapela, která hrála na české klubové scéně důležitou roli v prvních letech nového milénia se vrací s novou eponymní deskou. Ema Brabcová a Filip Míšek po více jak deseti letech otvírají další část svého vesmíru, kde vévodí éterický vokál na pozadí jemné elektroniky, melancholická, alternativně popová produkce zahalená v tajemné elektronice s trip-hopovým tepem. Eponymní třetí deska vyjde koncem března na Minority records. Celý večer zahájí songwriter a zpěvák Jan Baroš se svým projektem ČÁRY ŽIVOTA, který v loňském roce vydal debutovou desku Stínítko, se kterou byl nominovaný na hudební ceny Apollo a Vinyla, tu první proměnili ve vítězství.

Místo konání: Klub Vrátnice Rožnov p. R.

 

Valašské Meziříčí 5. 4. 2019 od 19:00 DESMOD

Sedminásobný slovenský Slávik ve Valašském Meziříčí! Kapela DESmod přijede do Kulturního zařízení, kde zahraje všechny své hity včetně těch z posledního alba s názvem Molekuly zvuku. Koncert je přístupný od 15 let.

Místo konání: S-klub Valašské Meziříčí

 

Valašské Meziříčí 5. 4. 2019 VELIKONOČNÍ JARMARK

Místo konání: Náměstí Valašské Meziříčí

 

Bílovec 5. 4. 2019 od 09:00 KURZ CVIČENÍ PAMĚTI – KLUB SENIORŮ

Společenská místnost Městské knihovny Bílovec.

Místo konání: Městská knihovna Bílovec

 

Bílovec 5. 4. 2019 od 20:00 VAGAMUNDOS NEBOLI VANDRÁCI V BÍLOVCI

Beseda – cestovatelská show.

Místo konání: Dům kultury Bílovec

Vstupné: 390 Kč (od 4. 4. 2019)

 

 

Sobota 6. dubna

 

Nový Jičín 6. 4. 2019 od 9:00 do 16:00 OUESSANT VE FOTOGRAFIÍCH HELENY ZEMÁNKOVÉ

Návštěvnické centrum Nový Jičín – město klobouků Vás zve na výstavu Heleny Zemánkové. Bude dostupná k vidění do 30. 4. 2019.

Místo konání: Galerie NCNJ

 

Nový Jičín 6. 4. 2019 od 09:00 do 16:00 Z HISTORIE NOVOJIČÍNSKA

Návštěvnické centrum Nový Jičín – město klobouků Vás zve ne výstavu nejen historických pohlednic města ze sbírky Jana Dvorského, která bude k vidění v placené expozici klobouků NCNJ do 30. 5. 2019.

Místo konání: Placená expozice NCNJ

 

Nový Jičín 6. 4. 2019 od 09:00 do 11:30 MYŠLENKOVÉ MAPY PRO RODIČE S DĚTMI

Přijďte navštívit užitečný workshop, ve kterém se naučíte, jak vytvořit jednoduché obrázkové mapy, jak nezapomenout na nic důležitého, jak si zapamatovat všechno, co udělat nebo jak používat jednoduché obrázky k vyjadřování a plánování.

Místo konání: Rodinné centrum PROVÁZEK

Vstupné: 300 Kč

 

Nový Jičín 6. 4. 2019 od 14:00 do 17:00 MÁJOVÝ KLAUN

„Nejsem obyčejný klaun, ale klaun jedinečný svou výškou, svým malým vzrůstem, pouhých 142 cm jsem pro zábavu dětí jako stvořený, jak se říká „rovnou od Boha“. K dětem mám blíže a někteří školáci už jsou dokonce vyšší než já a to je teprve ta správná legrace!“

Místo konání: Restaurace Máj

 

Nový Jičín 6. 4. 2019 od 18:00 do 19:00 OPEN MIC

Host Dobráci od kosti + jam session. Jako vždy se můžeme těšit na pohodový večer s přáteli a v neposlední řadě na Mikiho mňamky. Kdo má rád převážně folkovou muziku, nebrání se ani jazzu, poezii nebo dalším stylům hudebním i nehudebním, nebo si chce vyzkoušet zahrát si tři písně na pódiu, nesmí na Open Mic NJ chybět! O svém vystoupení můžete rozhodnout až na místě. Vezměte přátele a přijďte si užít pohodový večer!

Místo konání: Klub Galerka

Vstupné: 20 Kč

 

Nový Jičín 6. 4. 2019 od 19:00 do 23:00 METALINDA

MusiClub Drago Vás srdečně zve na koncert hudební skupiny Metalinda.

Místo konání: MusiClub Drago

Vstupné: 250 Kč (předprodej), 300 Kč (na místě)

 

Nový Jičín 6. 4. 2019 od 20:00 do 22:00 PJ HARVEY TRIBUTE BAND

Město Nový Jičín Vás zve na koncert revivalového seskupení, u jehož zrodu stojí frontman kapely zpěvačka a kytaristka Šárka Hyklová.

Místo konání: Restaurace Máj

Vstupné: dobrovolné

 

Kopřivnice 6. 4. 2019 od 09:00 UKLIĎME CYKLOSTESKY V MÍSTNÍCH ČÁSTECH KOPŘIVNICE – LUBINA A VLČOVICE

Ukliďme svět, ukliďme Česko! Uklízíme nepořádek kolem cyklostezek, odpadových nádob a turistických přístřešků.

Místo konání: Autobusová zastávka Kopřivnice – Lubina u mostu

 

Kopřivnice 6. 4. 2019 od 09:00 UKLIĎME ČERVENÝ KÁMEN

Ukliďme svět, ukliďme Česko! Jarní úklid v rámci akce Ukliďme svět/Ukliďme Česko provedeme v okolí Červeného kamene. Sraz bude v sobotu 6. dubna v 9.00 hodin na parkovišti u koupaliště. Od 12.00 hodin je rezervována Lyžařská chata, kde na každého účastníka akce čeká občerstvení. S sebou dobrou náladu a vhodnou obuv, rukavice a pytle na odpad zajistíme!

Místo konání: Červený kámen v Kopřivnici

 

Kopřivnice 6. 4. 2019 od 09:00 POSTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA S KATEŘINOU LACHMANOVOU

Pátek 19:00 - večer chval s K. Lachmanovou v kostele sv. Bartoloměje (Chválové společenství Lubina). Sobota 9:00 - 12:00 - dopolední program; 12:00 - 14:00 - obědové volno, možnost tiché adorace v kostele; 14:00 - 15:00 – přednáška; 15:00 - mše svatá v kostele sv. Bartoloměje. V sobotu v obědové pauze bude možnost zakoupit knihy Karmelitánského nakladatelství.

Místo konání: Katolický dům Kopřivnice

 

Kopřivnice 6. 4. 2019 od 19:00 KONCERT: BRATŘI EBENOVÉ

Bratři Ebenové – kapela tří bratří Ebenových (Marek, Kryštof, David) a dalších předních českých hudebníků (Pavel Skála, Jaromír Honzák, Jiří Zelenka). Koncertně hrají průřez tvorbou od prvního alba Malé písně do tmy (1984) až po poslední Čas holin (2014), které je svým obsahem čím dál tím aktuálnější. Abonenti Divadelního předplatného 2018|2019 mají slevu 25 %. Předprodej vstupenek v IC Kopřivnice nebo online.

Místo konání: Kulturní dům Kopřivnice

Vstupné: 400 Kč, balkóny 360 Kč

 

Štramberk 6. 4. 2019 od 08:30 SOUTĚŽ: FIT RODINA

Soutěž v jednoduchých sportovních disciplínách. Sestavte si svůj dvoučlenný nebo čtyřčlenný rodinný tým z dětí, rodičů, babiček, dědečků, sestřenic, bratranců, partnerů. Přijďte si zasoutěžit v jednoduchých sportovních disciplínách a získat titul v kategorii "FIT PÁR" nebo "FIT RODINA". Prezence: od 8:30; start: 9:00; vyhlášení: 11:30 - 12:00. Přihlášky zasílejte e-mailem: katerina765@gmail.com nebo smskou na tel: 731 434 663.

Místo konání: Tělocvična (sokolovna) Štramberk

Vstupné: 50 Kč dospělí, 30 Kč děti do 10 let

 

Štramberk 6. 4. 2019 od 09:00 UKLIĎME ŠTRAMBERK!

Ukliďme svět, ukliďme Česko! Ukliďme Štramberský les 2. Uklidíme les nad sídlištěm Bařiny. Zapojují se ZŠ i MŠ Štramberk, různé spolky a sdružení, jednotliví občané, komise životního prostředí.

Místo konání: Les nad sídlištěm Bařiny ve Štramberku

 

Štramberk 6. 4. 2019 od 14:00 ZAHÁJENÍ HRADNÍ SEZÓNY

Uvítání nové hradní sezóny s ceremoniálním otevřením hradu. Vystoupení skupin historického šermu. Sokolník Monti.

Místo konání: Hrad Štramberk

 

Příbor 6. 4. 2019 od 08:00 VELIKONOČNÍ JARMARK

Rukodělné a řemeslné výrobky, dřevěné hračky, velikonoční dekorace, keramika, pochutiny, doprovodný program. Doprovodný program začne od 9:30 hodin před radnicí. Vystoupí děti z MŠ Kamarád Frenštátská, MŠ Pionýrů, ZŠ Jičínská, Lašský soubor písní a tanců Ondřejnica. Tvůrčí dílnu zajistí středisko volného času Luna.

Místo konání: Náměstí Sigmunda Freuda Štramberk

 

Příbor 6. 4. 2019 od 09:00 UKLIĎME PŘÍBOR!

Ukliďme svět, ukliďme Česko! Na srazu se rozdělíme do skupinek a dohodneme se, které části obce uklidíme. Pytle na odpad budou zajištěny. Vezměte si pracovní rukavice, staré igelitky a pevnou obuv. Po akci hry pro děti v městském parku.

Místo konání: Městský park u amfiteátru Příbor

 

Příbor 6. 4. 2019 od 17:00 KONCERT: SETKÁNÍ S HUDBOU SEDMI STALETÍ – JIŘÍ JELÍNEK

Nejen očima lze vnímat krásu. I bez zraku lze tvořit a rozdávat radost. Přesvědčit se o tom mohou lidé na Moravě a ve Slezsku v rámci festivalu Dny umění nevidomých, které probíhají v Kopřivnici, Příboře, Novém Jičíně, Frenštátě pod Radhoštěm a Kuníně. Hraje a slovem provází Jiří Jelínek, absolvent konzervatoře Jana Deyla pro zrakově postižené, učitel hry na kytaru a varhany v ZUŠ. Hudebně spolupracuje s několika divadelními ochotnickými soubory, hraje při vernisážích výstav, na koncertech učitelů aj. Zahraje na kytaru a loutnu.

Místo konání: Piaristický klášter Příbor

Vstupné: Dobrovolné

 

Hukvaldy 6. 4. 2019 od 09:00 UKLIĎME HUKVALDY!

Ukliďme svět, ukliďme Česko! Na srazu se rozdělíme do skupinek a dohodneme se, které části obce uklidíme. Pytle na odpad budou zajištěny. Vezměte si pracovní rukavice a vhodnou obuv.

Místo konání: Oborní brána Hukvaldy

 

Rožnov pod Radhoštěm 6. 4. 2019 od 10:00 O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE

Představení loutkového divadélka ROLO.

Místo konání: „Podkroví“ Rožnov p. R.

Vstupné: 30 Kč

 

Valašské Meziříčí 6. 4. 2019 od 19:00 IMPROLIGA

Osud. Hází klacky pod nohy nebo vyzdvihne k výšinám. Diváci budou osudem herců v improvizované hře s nepevnými základy a volným textem.

Místo konání: M-klub Valašské Meziříčí

 

Valašské Meziříčí 6. 4. 2019 od 19:00 NIC NÁS NEZASTAVÍ

Hudební komedie plná naděje, víry, lásky, ale i hazardu a překvapení. Co všechno se může stát za zdmi anglického chrámu Páně po setkání dvou bratrů, rodáků z Československa. Jejich shledání po 20 letech převrátí život nejen jim dvěma.

Místo konání: S-klub Valašské Meziříčí

 

Bílovec 6. 4. 2019 od 17:00 JARNÍ KAVÁRNIČKA PRO DŘÍVE NAROZENÉ

K tanci i poslechu hraje pan Luděk Kohut. Občerstvení je jako vždy připraveno. Program doplní žáci a učitelé ZUŠ Bílovec a jejich hosté. Pobaví nás i vystoupení Tanečního souboru Ševčík z Ostravy. Pro občany místních částí Bílovce je zajištěn rozvoz kolem 21. hodiny.

Místo konání: Dům kultury Bílovec

Vstupné: 50 Kč

 

Neděle 7. dubna

 

 

Nový Jičín 7. 4. 2019 od 9:00 do 16:00 OUESSANT VE FOTOGRAFIÍCH HELENY ZEMÁNKOVÉ

Návštěvnické centrum Nový Jičín – město klobouků Vás zve na výstavu Heleny Zemánkové. Bude dostupná k vidění do 30. 4. 2019.

Místo konání: Galerie NCNJ

 

Nový Jičín 7. 4. 2019 od 09:00 do 16:00 Z HISTORIE NOVOJIČÍNSKA

Návštěvnické centrum Nový Jičín – město klobouků Vás zve ne výstavu nejen historických pohlednic města ze sbírky Jana Dvorského, která bude k vidění v placené expozici klobouků NCNJ do 30. 5. 2019.

Místo konání: Placená expozice NCNJ

 

Kopřivnice 7. 4. 2019 od 16:00 HRA S PŘÍBĚHY

Lekce základů tvůrčího psaní z cyklu Aktivní senior 2019. Příběhy jsou všude kolem nás a každý mí ty své. V kurzu se během čtyř dvouhodinových setkání naučíme něco málo z teorie - povídat si budeme o struktuře příběhů, o postavách a o tom, jak pracovat s dialogem. Vyzkoušíme si několik zábavných praktických cvičení. Jestli rádi píšete, tvoříte, hrajete si, je kurz určen právě Vám. Počet účastníků je omezen a je třeba se předem přihlásit do 28. března 2019 na tel.: 556 879 460 nebo na e-mailu: pavla.zrunkova@koprivnice.cz

Místo konání: Skautské centrum VANAIVAN

 

Rožnov pod Radhoštěm 7. 4. 2019 od 16:00 VI. BENEFIČNÍ KONCERT PRO PARKINSONIKY

Tradiční koncert klubu Parkinson-Help Rožnov pod Radhoštěm s charitativním podtextem, tentokrát u příležitosti světového dne Parkinsonovy choroby. Účinkovat bude Dalibor Štrunc a skupina Atelier Trio.

Místo konání: Evangelický kostel Rožnov p. R.

 

Valašské Meziříčí 7. 4. 2019 od 19:30 TOM SMITH QUARTET (UK/RU/D)

Tom Smith (UK) – saxofony, Daniel Bulatkin (RUS) – piano, Max Makagonov (RUS) – kontrabas, Petr Nohavica (CZ) – bicí. Excelentní saxofonista, flétnista, klarinetista a klavírista z Londýna, dvojnásobný finalista prestižní soutěže BBC Young Jazz Musician v letech 2014 a 2016.

Místo konání: M-klub Valašské Meziříčí

 

Odry 7. 4. 2019 od 15:00 KRKONOŠSKÉ POHÁDKY

Divadelní představení pro děti.

Místo konání: Dělnický dům Odry

 

Fulnek 7. 4. 2019 od 16:00 KONCERT: PUELLAE ET PUERI, SEXTET, CORDES DI GIOIA

Koncert středoškolského smíšeného sboru, chlapeckého vokálního tělesa a smyčcového kvintetu.

Místo konání: Kostel sv. Josefa Fulnek

Vstupné: 100 Kč/50 Kč

 

Klimkovice 7. 4. 2019 od 9:30 hod. VELIKONOČNÍ JARMARK

Velikonoční dekorace a aranžmá, keramika, perníky, pomlázky, kraslice, krajky košíky, dřevěné výrobky. Velikonoční dílničky pro děti. V 15:00 cimbálová muzika Fojt.

Místo konání:  Sanatoria Klimkovice

Obrázek č.1
 • Obrázek č.2
 • Obrázek č.3
 • Obrázek č.4
 • Obrázek č.5
 • Obrázek č.6
 • Obrázek č.7
 • Obrázek č.8
 • Obrázek č.9
 • Obrázek č.10
 • Obrázek č.11
 • Obrázek č.12
 • Obrázek č.13
 • Obrázek č.14
 • Obrázek č.15
Rychlé odkazy:

Kontakty:
(+420) 556 711 888
(+420) 556 768 288
(+420) 735 704 070

icentrum@novyjicin.cz
http://www.icnj.cz/

Adresa:
Masarykovo nám, 45/29
Nový Jičín 741 01
Česká republika

GPS:
N 49° 35' 39.184''
E 18° 0' 29.756''

Otevírací doba:
Po–Pá: 8:00 – 17:00
So, Ne: 9:00 – 16:00
Svátky: 9:00 – 16:00

Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Ochrana osobních údajů – GDPR

Partneři:
Pivobraní
KODIS
Město Nový Jičín
Turistická oblast Beskydy-Valašsko
Beskydy-Valašsko Card
Moravian-Silesian Tourism
Kudy z nudy
Výletník
Cyklotoulky
KdyKde.cz
Tonak
Rengl