Turistické informační centrum Nový Jičín

Město Nový Jičín se v uplynulém víkendu prezentovalo na mezinárodní veletrhu cestovního ruchu

Nový Jičín, 11. dubna 2017

 

V pátek 7.4.2017 a v sobotu 8.4.2017 se v polském městě Zabrze konal již 9. ročník Mezinárodního veletrhu cestovního ruchu a průmyslového dědictví. Město Nový Jičín se prezentovalo prostřednictvím Návštěvnického centra a to již po šesté.

Partnerským městem letošního veletrhu se stalo středověké městečko Rovereto ležící v severní Itálii.

Kromě Nového Jičína byla Česká republika zastoupena například i informačním centrem Frenštát pod Radhoštěm, úzkokolejkou Osoblaha, Dolní oblastí Vítkovice, Technickým muzeem v Brně či pivovarem Černá hora a další.

Návštěvníkům našeho stánku byly nabízeny nejrůznější tištěné materiály jako například turistický průvodce, kalendář akcí, seznam ubytovacích zařízení apod. Prospektový servis jsme zajistili městu Frýdek-Místek, nechyběly materiály TO Beskydy-Valašsko ani celého Moravskoslezského kraje. Díky těmto materiálům měli návštěvníci možnost informovat se o jednotlivých zajímavostech a atraktivitách, které celá prezentovaná oblast nabízí.

V rámci veletrhu byl připraven program pro všechny generace. Ti nejmenší ocenili možnost vyfotit se u fotopanelu a starší potěšila mini expozice klobouků. Celkem 24 klobouků nám pro tyto veletržní účely zapůjčila firma TONAK, a. s. Fotografii si návštěvníci odnesli ihned s sebou na památku. Stejně jako každý rok i letos se Nový Jičín prezentoval také prostřednictvím regionálních produktů. Návštěvníci měli možnost ochutnat Štramberské uši z cukrárny U Hezounů anebo Gurmánovou klobásu ze Sedlnic.

Nejvíce požadovaným materiálem byl turistický průvodce a také mapy. Díky dlouholeté spolupráci se ukázalo, že polští sousedé Nový Jičín dobře znají a to především ve spojitosti s klobouky.

Veletrh byl přístupný v pátek od 9:30 do 17:00, v sobotu od 10:00 do 16:00, vstup byl volný.…

Nový Jičín, 11. dubna 2017

 

V pátek 7.4.2017 a v sobotu 8.4.2017 se v polském městě Zabrze konal již 9. ročník Mezinárodního veletrhu cestovního ruchu a průmyslového dědictví. Město Nový Jičín se prezentovalo prostřednictvím Návštěvnického centra a to již po šesté.

Partnerským městem letošního veletrhu se stalo středověké městečko Rovereto ležící v severní Itálii.

Kromě Nového Jičína byla Česká republika zastoupena například i informačním centrem Frenštát pod Radhoštěm, úzkokolejkou Osoblaha, Dolní oblastí Vítkovice, Technickým muzeem v Brně či pivovarem Černá hora a další.

Návštěvníkům našeho stánku byly nabízeny nejrůznější tištěné materiály jako například turistický průvodce, kalendář akcí, seznam ubytovacích zařízení apod. Prospektový servis jsme zajistili městu Frýdek-Místek, nechyběly materiály TO Beskydy-Valašsko ani celého Moravskoslezského kraje. Díky těmto materiálům měli návštěvníci možnost informovat se o jednotlivých zajímavostech a atraktivitách, které celá prezentovaná oblast nabízí.

V rámci veletrhu byl připraven program pro všechny generace. Ti nejmenší ocenili možnost vyfotit se u fotopanelu a starší potěšila mini expozice klobouků. Celkem 24 klobouků nám pro tyto veletržní účely zapůjčila firma TONAK, a. s. Fotografii si návštěvníci odnesli ihned s sebou na památku. Stejně jako každý rok i letos se Nový Jičín prezentoval také prostřednictvím regionálních produktů. Návštěvníci měli možnost ochutnat Štramberské uši z cukrárny U Hezounů anebo Gurmánovou klobásu ze Sedlnic.

Nejvíce požadovaným materiálem byl turistický průvodce a také mapy. Díky dlouholeté spolupráci se ukázalo, že polští sousedé Nový Jičín dobře znají a to především ve spojitosti s klobouky.

Veletrh byl přístupný v pátek od 9:30 do 17:00, v sobotu od 10:00 do 16:00, vstup byl volný. Návštěvnost veletrhu byla poměrně vysoká. V pátek veletrh navštěvovaly především školy, sobota patřila rodinám a seniorům.

Obrázek č.1
  • Obrázek č.2
Rychlé odkazy:

Kontakty:
(+420) 556 711 888
(+420) 556 768 288
(+420) 735 704 070

icentrum@novyjicin.cz
http://www.icnj.cz/

Adresa:
Masarykovo nám, 45/29
Nový Jičín 741 01
Česká republika

GPS:
N 49° 35' 39.184''
E 18° 0' 29.756''

Otevírací doba:
Po–Pá: 8:00 – 17:00
So, Ne: 9:00 – 16:00
Svátky: 9:00 – 16:00

Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Ochrana osobních údajů – GDPR

Partneři:
Pivobraní
KODIS
Město Nový Jičín
Turistická oblast Beskydy-Valašsko
Beskydy-Valašsko Card
Moravian-Silesian Tourism
Kudy z nudy
Výletník
Cyklotoulky
KdyKde.cz
Tonak
Rengl