Turistické informační centrumNový Jičín

Věčně mladá - BIO SENIOR

Datum: 28.10.2015 13:00 - 13:00
Místo: Kino Květen
Kategorie: kino
Vstupné: 120 Kč

BIO SENIORLáska může porazit i časKdo z nás by někdy nechtěl přestat stárnout? A právě to se přihodilo Adaline (Blake Lively) poté, co se svým autem havarovala v lese uprostřed zimy. Řeklo by se, že se stal zázrak. Těsně před třicítkou se v jejím životě náhle zastavil čas

BIO SENIOR
Láska může porazit i čas
Kdo z nás by někdy nechtěl přestat stárnout? A právě to se přihodilo Adaline (Blake Lively) poté, co se svým autem havarovala v lese uprostřed zimy. Řeklo by se, že se stal zázrak. Těsně před třicítkou se v jejím životě náhle zastavil čas a nikdo neví proč. Adaline žije dalších osmdesát let, dívá se, jak jí dcery stárnou před očima. Najde se muž jejího života, který by se dostal k Adaline tak blízko, aby odhalil její tajemství?
Jednoho dne se opravdu zjeví. Jmenuje se Elis Johns a je to charismatický filantrop. (Michiel Huisman) Zamilují se do sebe a vše se zdá bezproblémové až do chvíle, kdy Adaline potká Elisova otce (Harrison Ford). Jak je možné, že zná její jméno? A co ještě ví o jejím stoletém životě?

romantické drama
USA, 2015
112 minut, titulky
Nevhodné pro děti do 12 let

Režie: Lee Toland Krieger
Hrají: Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Ellen Burstyn, Kathy Baker, Amanda Crew, Lynda Boyd, Hugh Ross

Odkaz na www stránky pořadatele

Rezervace

Adresa

Kino Květen

Kino Květen

Havlíčkova 6, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 556 709 128, +420 605 206 415 (v době provozu pokladny)

Web: www.kinonovyjicin.cz

E-mail: info@kinonovyjicin.cz

 

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa


Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 20.000,- Kč, Podpora TIC v MSK pro rok 2013.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU