Turistické informační centrumNový Jičín

VAŠEK KOUBEK S KAPELOU - písničky / historky / kabaret / atmosféra

Datum: 7.11.2014 20:00 - 20:00
Místo: Klub Galerka
Kategorie: koncert
Vstupné: 130 Kč

Asi se najde málo těch, kteří neznají Vaška Koubka, ať už jako písničkáře, vypravěče, herce, nebo z jiné jeho dalších podob… Když k tomu přidáme další muzikantské osobnosti, tak může večer vypadat třeba takto: (kolínský deník, autor Zdeněk Hejduk) “Hned první konc

Asi se najde málo těch, kteří neznají Vaška Koubka, ať už jako písničkáře, vypravěče, herce, nebo z jiné jeho dalších podob… Když k tomu přidáme další muzikantské osobnosti, tak může večer vypadat třeba takto: (kolínský deník, autor Zdeněk Hejduk) “Hned první koncert letošní sezóny nasadil návštěvnickou a kvalitativní laťku hodně vysoko. Všechna připravená místa v sále zaplnili fanoušci písničkáře, spisovatele a pábitele Václava Koubka, který tentokrát dorazil s celou kapelou. Kytarista Honza Ponocný známý ze svého projektu Cirkus Ponorka nebo coby doprovodný hráč ve skupině Miroslava Žbirky, bubeník kapely Vlasty Třešňáka Martin Rychta a saxofonista Jaroslav Jeřábek, dlouholetá opora kapely Garage, dodali Koubkovým skladbám ještě další rozměr. Václav Koubek hrál samozřejmě své smutné i veselé písničky na obligátní tahací harmoniku, s tklivým saxofonem pak zněly jak ze šantánu, k tomu navíc výborná kytara a ještě rytmus bicích. V pauzách Koubek bavil svými povídkami a fejetony, které jedním okem napůl četl z papírů rozprostřených na zemi, odměnou mu byly výbuchy smíchu. „Jaro, léto, podzim, zima na ně ani amnestie nestačí," rozesmál třeba aktuální myšlenkou, na druhou stranu třeba při písničce o hledání syna, který utekl z domu, až mrazilo. Povedený koncert ukončila přídavková píseň Hospoda. „Na koncertech Václava Koubka jsem byl už přibližně desetkrát, ale tenhle byl jednoznačně nejlepší a jak jsem koukal do programu, tak co se mě týká, nic lepšího už tu do podzimu nebude," byl nadšený jeden ze stálých navštěvníků kulturních akcí.”

http://www.vaclavkoubek.cz/

Odkaz na www stránky pořadatele

Rezervace

Adresa

Klub Galerka

Klub Galerka

Masarykovo náměstí 20, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 555 531 323

Web: www.klubgalerka.mksnj.cz/

E-mail: macicek@mksnj.cz

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU