Turistické informační centrumNový Jičín

THE DUST & FEBRUARY - dvojkoncert funky&indie

Datum: 2.12.2016 20:00 - 20:00
Místo: Klub Galerka
Kategorie: koncert
Vstupné: 50 Kč

The Dust je mladá sedmičlenná kapela z Valašského Meziříčí, jejíž osobitý hudební styl je inspirován funky, blues, jazzem, ale také alternativou. Kapela hraje především vlastní tvorbu autorů Ondřeje Bully a Lukáše Zubra, obohacenou hodnou dávkou improvizace a vokálních víc

The Dust je mladá sedmičlenná kapela z Valašského Meziříčí, jejíž osobitý hudební styl je inspirován funky, blues, jazzem, ale také alternativou. Kapela hraje především vlastní tvorbu autorů Ondřeje Bully a Lukáše Zubra, obohacenou hodnou dávkou improvizace a vokálních vícehlasů. Kapela má za sebou například vystoupení na festivalech Colours of Ostrava, Ostravský majáles nebo Valašský Špalíček. V roce 2016 vydala svou první desku s názvem Other Faces a v současnosti připravuje materiál na druhou.
February debutovali singlem Hide Me Under Autumn Leaves, který symbolicky vypustili 1.2.2016. Ten téměř okamžitě sklidil pozitivní ohlasy a úspěšně bodoval v soutěži Startér na Radiu Wave. February se díky němu dostali na Free Mondays v pražském klubu Roxy, na festival United Islands of Prague a také byli nominováni na Czeching Showcase 2016, který je zaměřen na export českých kapel do zahraničí. Prošli také soutěžemi 1BAND2PLAY, Break Itnebo také Jump Into Colours. Mají za sebou live session na Radiu Wave, účast na festivaluYouth for You(th), Festivalu v ulicích a X klubových koncertů, jejichž počet stále narůstá.


www.thedust.wz.cz
www.bandzone.cz/february

Odkaz na www stránky pořadatele

Rezervace

Adresa

Klub Galerka

Klub Galerka

Masarykovo náměstí 20, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 555 531 323

Web: www.klubgalerka.mksnj.cz/

E-mail: macicek@mksnj.cz

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU