Turistické informační centrumNový Jičín

QUATTRO BUGGY & SARKONIA - Rock-metalový ČERTOVSKÝ MIKULÁŠ Vol.1 v Galerce!

Místo: Klub Galerka
Kategorie: koncert
Vstupné: 50 Kč

Dvěře Galerky budou pro Vás otevřeny od 19:00, kapely začínají hrát ve 20:00QUATTRO BUGGY:Těšte se na 5ti člennou hard-rockovou bandu z Nového Jičína, která Vás nakopne důraznými riffy a nelítostnými kadencemi. Koncert se koná v klubu již po druhé po úspěšné loňské premi

Dvěře Galerky budou pro Vás otevřeny od 19:00, kapely začínají hrát ve 20:00

QUATTRO BUGGY:Těšte se na 5ti člennou hard-rockovou bandu z Nového Jičína, která Vás nakopne důraznými riffy a nelítostnými kadencemi. Koncert se koná v klubu již po druhé po úspěšné loňské premiéře zase v prosinci. Můžete se těšit na vlastní tvorbu kapely, která je inspirována velikány jako jsou ACDC, Metalica, Arakain, Judas Pries aj.. Kapela má za sebou první roční turné po Moravě a stává se více žádanou kapelou, jak mezi mladými nadšenci hard-rocku a metalu, tak i mezi staršími big-bíťáky. Tato energetická exploze Vás rozhodně nenechá v klidu. Kapela připravuje pro své fandy první album, které na koncertech prezentuje. Přijďte si zažít neskutečnou atmosféru klubu Galerka a nechat se zaplavit bouří decibelů!
http://bandzone.cz/quattrobuggy

SARKONIA: Je melodic-metalová 6ti člená kapela z Přerova. Kapela prolíná nádherné melodie čistých ženských vokálů střídavě s mužskými. Jedná se o neskutečně harmonickou kombinaci jednotlivých nástrojů.
Sarkonia je kapela, která přináší nejen svou hudební tvorbu, ale také ideologii, která nabízí zcela jiný pohled do nitra lidské duše, emocí, vnímání člověka a světa kolem něj. Je postavena na šesti základních pilířích, zhmotněných bytostech, které také ztělesňuje. Každý pilíř představuje část lidských emocí, které nejsou rozděleny na dobré nebo špatné. Přináší pohled, ve kterém všechny mají své opodstatnění a své místo. Absence jedné, nebo její převaha, by vedlo k narušení veškeré rovnováhy a harmonie. Přijděte se pokochat nádhernou melodickou metalovou hudbou!
http://bandzone.cz/sarkonia

Odkaz na www stránky pořadatele

Rezervace

Adresa

Klub Galerka

Klub Galerka

Masarykovo náměstí 20, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 555 531 323

Web: www.klubgalerka.mksnj.cz/

E-mail: macicek@mksnj.cz

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU