Turistické informační centrumNový Jičín

Prkna pro jednoho 6. - divadelně-hudební večer

Datum: 18.11.2017 19:00 - 19:00
Místo: Klub Galerka
Kategorie: koncert
Vstupné: 60 Kč

Vážení přátelé milých divadelních vstupů kvalitní muziky a, jak říká Jan Rosák, drobného hazardu (neb vždy přicházíme s novými jmény), po tomto nezvykle dlouhém oslovení bychom vám chtěli sdělit, že se opět po roce chystá jedna ze stálic novojičínského kulturního ne

Vážení přátelé milých divadelních vstupů kvalitní muziky a, jak říká Jan Rosák, drobného hazardu (neb vždy přicházíme s novými jmény),

po tomto nezvykle dlouhém oslovení bychom vám chtěli sdělit, že se opět po roce chystá jedna ze stálic novojičínského kulturního nebe, divadelně-hudební večer Prkna pro jednoho. Jako každý rok, tak i letos zavládne v sobotní Galerce pohoda, přičemž ne náhodou jsme akci do kalendáře nainstalovali na prodloužený víkend, jelikož vám dáme delší času na přípravu a zvaní svých přátel, které jistě máte. No a pokud náhodou ne, přijďte sami a přítelem se vám stane humor a přítelkyní zábava.

Nuže, pokud jste vydrželi číst tak dlouho, zasloužíte si sdělení o tom, kteří sólisté ovlaží chuťové buňky vašeho dobrého vkusu:

Tomáš Hubáček - původem zlínský, teď štramberský umělec mnoha tváří - skladatel, režisér a (pro nás v sobotu nejpodstatnější) hudební, který večer zakončí svým koncertem, a proto si ho dovolíme lišácky uvést na prvním místě.

Anna Hanzelková - lokální želízko v ohni, i přes stále mladý věk novojičínská divadelní matadorka, která nyní ovšem vstoupí také do standupových vod a přichystá si na nás jistě moudrou a vypointovanou historku.

Standa Pé - druhý, tentokrát opavsko-pražský, stand-upový zástupce, který tak srostl se svou disciplínou, že si říká tak, jako ona sama. Lze čekat pohlazení nebo naopak pořádný bodanec ostrovtipem? Pokud se jmenujete jako žánr, tak cokoli.

Kryštof Novák - člověk ze Sudet a představitel něčeho, co by se dalo nazvat přednáškový punk. Vystoupí s příhodně pojmenovaným pořadem "Skalpel Kryštofa Nováka". Mimo to se prezentuje též jako špatný básník.

Pořadem provází a diváky zkouší navnadit Jan Géryk, za zvukařským pultem působí a lístky prodává Jiří Macíček.

Předprodej ZDE

Odkaz na www stránky pořadatele

Rezervace

Adresa

Klub Galerka

Klub Galerka

Masarykovo náměstí 20, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 555 531 323

Web: www.klubgalerka.mksnj.cz/

E-mail: macicek@mksnj.cz

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU