Turistické informační centrumNový Jičín

PRKNA PRO HODNĚ - tradiční Stand-Up comedy

Místo: Klub Galerka
Kategorie: koncert
Vstupné: 70 Kč

Po loňském vydařeném večeru se i letos zaplní Galerka divadlem a hudbou. No a protože je tento večer jakousi protiváhou podzimních Prken pro jednoho, bude prostor pro větší uskupení. Tak vzhůru na divadlo, hokej je až od osmi a s Lotyšema, nebo si pustíš výsledek ve zprávách. A

Po loňském vydařeném večeru se i letos zaplní Galerka divadlem a hudbou. No a protože je tento večer jakousi protiváhou podzimních Prken pro jednoho, bude prostor pro větší uskupení. Tak vzhůru na divadlo, hokej je až od osmi a s Lotyšema, nebo si pustíš výsledek ve zprávách.

A kdo vystoupí?
Blazeovaní II - Divadelní soubor z ostravského gymnázia Olgy Havlové, již tradiční účastník divadelních sešlostí v Galerce. Tentokrát s kafkovskou koláží se vcelku všeobjímajícím názvem "to nikdo I"

NJ feat. Uhřík - Soubor tvořený jak zkušenými domácími harcovníky a harcovnicemi, tak sympatickou pražskou náplavou. Představí své "Napsáno!" což je novojičínská premiéra hry o příjemném setkání 4 regionálních poetů.

Sirotčinec - Akustický koncert velice talentované pražsko-ostravské kapely (ale i s novojičínským nádechem) hrající ve stylu heavy-rockabilly. V Galerce akusticky, ale šou bude, že.

Odkaz na www stránky pořadatele

Rezervace

Adresa

Klub Galerka

Klub Galerka

Masarykovo náměstí 20, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 555 531 323

Web: www.klubgalerka.mksnj.cz/

E-mail: macicek@mksnj.cz

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU