Turistické informační centrumNový Jičín

LUCERNA

Datum: 31.10.2014 18:00
Místo: Beskydské divadlo
Kategorie: divadlo

Slavná klasická česká dramatická báchorka. Nestárnoucí tajemný příběh o lidské věrnosti a nezlomnosti, symbolizované motivem staré lípy s nadpřirozenými silami, ale i o lucerně, která je zase symbolem poddanosti jinak nepoddajného mlynářského rodu. Hudbu k tomuto představe

Slavná klasická česká dramatická báchorka. Nestárnoucí tajemný příběh o lidské věrnosti a nezlomnosti, symbolizované motivem staré lípy s nadpřirozenými silami, ale i o lucerně, která je zase symbolem poddanosti jinak nepoddajného mlynářského rodu.

Hudbu k tomuto představení složil Jiří Pavlica.

Režie: Jiří Stránský

Hrají: Anna Pospíchalová, Pavel Hromádka, Kamil Pulec, Jiří Hejcman, Eva Matalová j.h., Andrea Nakládalová, Petr Čagánek, Petr Majkus, David Vaculík, David Macháček, Zdeněk Trčálek, Monika Horká, Josef Kubánik, Vladimír Doskočil a další.

 

Slovácké divadlo Uherské Hradiště

Více...

Předplatné S

Odkaz na stránky divadla

Adresa

Beskydské divadlo

Beskydské divadlo

Divadelní 5, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 556 770 145

Web: www.beskydskedivadlo.cz

E-mail: vstupenky@divadlo.novy-jicin.cz

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa


Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 20.000,- Kč, Podpora TIC v MSK pro rok 2013.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU