Turistické informační centrumNový Jičín

KOMICI S.R.O. - MATONOHA & KNOR & RUDA Z OSTRAVY

Místo: Kino Květen
Kategorie: kino
Vstupné: 200 Kč

Skvělé stand-up celovečerní představení, ve kterém se představí ti nejlepší baviči z pořadu „Na stojáka“. Přijďte se pobavit, nebudete litovat!Tomáš Matonoha - herec a moderátor, se narodil dne 13. března 1971 v Brně. Po ukončení gymnázia se neúspěšně pokoušel dostat

Skvělé stand-up celovečerní představení, ve kterém se představí ti nejlepší baviči z pořadu „Na stojáka“. Přijďte se pobavit, nebudete litovat!

Tomáš Matonoha - herec a moderátor, se narodil dne 13. března 1971 v Brně. Po ukončení gymnázia se neúspěšně pokoušel dostat na práva, nakonec vystudoval brněnskou JAMU. V roce 1994 se stal členem brněnského HaDivadla, kde sehrál za dobu svého působení řadu rolí. Krom domovské scény působil také v brněnském Divadle v 7 a půl. Pravidelně hostuje v pražském A Studiu Rubín ve hře Faust a od ledna 2005 má stálé angažmá v pražském Divadle Rokoko. Vedle divadelních prken si Tomáš našel svou cestu i k filmu; v něm se poprvé objevil v roce 1995. Televizní diváci ho ovšem především znají ze seriálu TV Prima Rodinná pouta, kde ztvárnil roli JUDr. Richarda Sýkory. Zahrál si i v dalších seriálech, prvotinou byla Prima sezóna (1994), dále pak ve Strážce duší (2003), Bazén (2005), To nevymyslíš (2006), Ulice (2007), Trapasy (2007) a konečně v sitcomu Comeback (2008) Některé jeho televizní projekty, především alternativní zábavný pořad Komediograf, který vyšel z úspěšného divadelního představení, které Matonoha s kolegou Pavlem Liškou uvedli v HaDivadle a na dalších brněnských i pražských scénách, jsou spojeny s pojmem nezávislé scény. Účastní též dalšího originálního hereckého projektu ? komických vystoupení typu stand-up, které natočila stanice HBO pod titulem Na stojáka a také vystupuje s Milošem Knorem v prezentaci představení Komici s.r.o.

Miloš Knor
- tradiční účinkující pořadu Na stojáka (HBO), moderátor přímého přenosu Openingu TV Barrandov, autor a moderátor pořadu KnorTime (TV Barrandov), spoluautor a herec v KOKO TV (TV Barrandov), spoluautor a moderátor série pořadů "Hašteření" (TV Barrandov), moderátor pořadu Musicblok (ČT), oblíbený moderátor rozličných, společenských akcí.

Ruda z Ostravy
- (Michal Kavalčík) vystudoval Ostravskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický. Účinkoval v muzikálech Dracula, Evita, Hamlet a Krysař, v současnosti hraje v muzikálech Cikáni jdou do nebe (titulní role Lojko Zobara). Od 18 let pracuje jako rozhlasový moderátor, v současnosti na stanici Frekvence 1. Do povědomí veřejnosti se dostal účastí v pořadech Na stojáka a X Factor pod přezdívkou Ruda z Ostravy. S pomocí Noisebrothers vytvořil hudební klip „Markéta“ – parodie na píseň „Falling Slowly“, s Martinou Pártlovou a s pomocí Janka Rubeše a United labels, SE, zase klip „Ostrava“, který paroduje píseň „Empire State of Mind“ od Jay-Zho a Aliciy Keys. 20. září 2010 se uskutečnila premiéra nového klipu nazvaného „Veřejný nepřítel“, jež je parodií na klip slovenského rappera Rytmuse. Původní klip odehrávající se v Bratislavě byl nazván „Verejný nepriateľ“. Klip byl natočen pod produkcí United Labels. Ve stejném roce na Óčku zazpíval ukázku své nové písně „Tata zvrací“ - parodie na píseň „Paparazzi“ od „Lady Gaga“.
V listopadu 2010 obdržel Ruda z Ostravy Cenu Óčka v nové kategorii nejlepší zakázaný klip. Účinkoval v rámci Letních Shakespearovských slavností v Ostravě v roce 2012 jako Kotrba, mladík z vesnice, a to ve hře Marná lásky snaha. V roce 2012 účinkoval v pořadu Vtip za stovku televize Barrandov, začátkem roku 2013 pak v pořadu České televize Týden v tahu.
http://www.komici.cz

Odkaz na www stránky pořadatele

Rezervace

Adresa

Kino Květen

Kino Květen

Havlíčkova 6, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 556 709 128, +420 605 206 415 (v době provozu pokladny)

Web: www.kinonovyjicin.cz

E-mail: info@kinonovyjicin.cz

 

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU