Turistické informační centrumNový Jičín

JARNÍ OČISTA MĚSTA A OKOLÍ – přírodní úklid

Datum: 18.4.2015 09:00 - 09:00
Místo: Čajovna Archa

Opět po roce Vás zveme na tradiční úklid některého z malebných zákoutí Nového Jičína. Pestrobarevné odpadky, pneumatiky a další překvapení na nás tentokrát čekají okolo malebného Palackého potoka, který se line pod strání pod novou stezkou ze Skalek na Čerťák a vlévá

Opět po roce Vás zveme na tradiční úklid některého z malebných zákoutí Nového Jičína. Pestrobarevné odpadky, pneumatiky a další překvapení na nás tentokrát čekají okolo malebného Palackého potoka, který se line pod strání pod novou stezkou ze Skalek na Čerťák a vlévá se do Zrzávky mezi Bludovicemi a Novým Jičínem.

Sraz je v sobotu 18.4. 9:05 u odbočky na pěší stezku z Čerťáku na Skalky (u značky zákaz vjezdu), k přesunu na místo je možné využít MHD č. 4 z autobusového nádraží v 8:45 do zastávky „Rozcestí, Čerťák“. Akce potrvá asi do 11:00. Pytle na odpad i rukavice zajistíme, každý účastník navíc obdrží malý dárek.

Náš úklid je tentokrát součástí celostátní akce "Ukliďme Česko". Pokud se rozhodnete přijít, zaregistrujte se prosím na tomto odkazu, ať máme přehled, kolik dobrovolníků bude k dispozici. Nejprve se zaregistrujte jako dobrovolník a poté se připojte k naší akci (najdete ji přímo na stránkách na interaktivní mapě): http://www.uklidmecesko.cz/zapojitse/dobrovolnik/

Akce je vhodná i pro děti, podél celého potoka je vyšlapaná stezka.

Odkaz na www stránky pořadatele

Adresa

Čajovna Archa

Čajovna Archa

Husova 2, 741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 556 785 710

Web: www.cajovnaarcha.cz

E-mail: cajovna.archa@centrum.cz
 

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU