Turistické informační centrumNový Jičín

4. roční Pivobraní

Datum: 25.6.2016 11:00 - 23:59
Místo: Masarykovo náměstí
Kategorie: ostatní

4. roční Pivobraní

 

 

 

 

Pivobraní aneb festival zlatavého moku na Masarykově náměstí v Novém Jičíně se blíží. 

...nejen pro milovníky piva pořádáme již počtvrté akci Pivobraní. Opět se můžete těšit na zhruba pětadvacet minipivovarů nejen z Moravy, ale i z Polska, Slovenska a Německa. Na oslavách nejpopulárnějšího českého nápoje nebude chybět bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi a pestrá nabídka gastronomických specialit.

Vstupné:

zdarma

Program:

Co by nejznámější česká kapela pop-punkové hudební scény RYBIČKY 48 vystoupí ve 20:00.
"Jedeme třináctým rokem a odehráno máme téměř tisíc koncertů. Na kontě máme 3 dema, 5 oficiálních alb, 2 DVD, nějaké singly a 17 videoklipů."

  

Slovenského zpěváka, skladatele a textaře, držitele Zlatého slavíka PETERA NAGYHO,  který se proslavil díky hitu Profesr Indigo uslyšíte ve večerních hodinách letošního ročníku Pivobraní. V roce 2014 oslavil Peter Nagy 30. výročí svého profesionálního působení na česko-slovenské scéně pop-music.

Jsme rádi, že už vám konečně můžeme sdělit jednu z hlavních hvězd letošního Pivobraní, kterou je zpěvák, skladatel a držitel mnoha hudebních ocenění MAREK ZTRACENÝ se svou kapelou. Jejich žánrem je především folk, rock a pop.

Přijďte si poslechnout novojičínskou hard rockovou kapelu, která se dala po dvaceti letech opět dohromady. Zažijte pořádný nářez rocku v podání EXTRA GANGU.

Pop-rock-alt band. Takhle se prezentuje další úspěšná kapela z Novojičínska a Valašskomeziříčska, která byla založena teprve v roce 2014, a o které ještě určitě uslyšíme THE BLACK TUBES.

Kapela ROCKOVÍ LIŠÁCI vznikla zhruba před třemi lety a to díky skvělému, věrně podobné barvě hlasu rockera J. Schelingra, Pavla Zdráhaly, který se po deseti letech vrátil z „pražských prken“zpět na Valašsko do Valašského Meziříčí. Profesionální produkce starších českých hitů J. Schelingra, K. Černocha, V. Neckáře, Blue Effect až po Vitacit, K. Střihavku či Koláře, Arakain, Katapult, Turbo a jiné...

Silnou dávku energie ve formě starých lidových písní pocházejících ze Slezska v moderním electro-folk-rockovém podání představí polská kapela KRZIKOPA.

"Frenštátská cimbálová muzika RADEGAST Vás osloví především svým nadšením do hry, které Vás, jak doufáme, dokáže nevídaným způsobem strhnout ke zpěvu či tanci. Při poslechu tak často pookřeje nejedno srdce posluchače."

A poslední zveřejněnou kapelou, která předvede své hudební vystoupení, je čtyřčlenná blues-rocková kapela z Novojičínska, která vznikla v roce 2009 - KLIKA.

Změna programu vyhrazena.

 

Možnosti parkování:

Parkování je možné na ulici Bezručova - parkoviště zdarma na vlastní zodpovědnost, Na Valech - placené parkoviště. Parkování je možné i v jiných částech města s parkovacím kotoučem (možnost zakoupit v TIC).

Veřejné wc:

Veřejné toaletey naleznete na ulici Úzká (mezi Žerotínským zámkem a prodejnou Bikemania Shop).

 

Adresa

Masarykovo náměstí

Masarykovo náměstí

Masarykovo náměstí 1, 741 01 Nový Jičín

Mapa

TIC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    Nový Jičín 74101
    Česká republika

Mapa

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Moravskoslezský kraj Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

QR code Nový Jičín 100 příběhů republiky Půjčovna trekových holí Půjčovna disků LaudonCaching Pivobraní Rengl

Copyright 2018 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU