Turistické informační centrum Nový Jičín

Plesová sezóna 2016

14.1.2016

Blíží se plesová sezóna, a proto jsme si pro vás připravili přehled plesů v Novém Jičíně a jeho okolí. V tištěné podobě je k dostání na recepci TIC.

 

 

NOVÝ JIČÍN

15. 1. - Ples s Mozaikou, Orlovna v Loučce
16. 1. - Provázkův maškarník s Cirkusem, tělocvična SOŠ Educa
17. 1. - Maškarní balónkový karneval pro děti, SVČ FOKUS
22. 1. - Zahrádkářský ples, Závodní klub Autopal
23. 1. - Školní ples SŠ Technická a zemědělská Nový Jičín, Sál Varroc
29. 1. - Reprezentační ples – EDUCA, Sál Varroc
13. 2. - Končinový ples, tělocvična Straník
13. 2. - Ples souboru lidových písní a tanců JAVORNÍK, SVČ Fokus
19. 2. - Večírek přátel PK Laguna Nový Jičín, SVČ Fokus
19. 2. - Ples ZŠ Tyršova. MusiClub Drago
20. 2. - Rybářský ples, SVČ Fokus
26. 2. - Společenský ples hotelu Abácie, sál tenisové haly sportovního centra hotelu Abácie
28. 2. - Maškarní bál pro děti, SVČ Fokus
05. 3. - Ples FUN TIME, SVČ Fokus
11. 3. - Ples Gymnázia, Autopal
11. 3. - Mexický taneční večer, SVČ Fokus

BÍLOVEC

16. 1. – Motorkářský ples, DK Bílovec
22. 1. – Společenský večírek ZŠ Komenského, DK Bílovec
23. 1. – Děkanátní ples, DK Bílovec
30. 1. – Sportovní ples, DK Bílovec
12. 2. – Zemědělský ples pod záštitou minipivovaru Zobak, DK Bílovec
19. 2. – Reprezentační ples domu kultury, DK Bílovec
21. 2. – Dětský maškarní ples s piráty, DK Bílovec
26. 2. – Náš bílovecký ples, DK Bílovec
4. 3. – Ples GMK Bílovec, DK Bílovec
5. 3. – Dětský ples, DK Bílovec

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

15. 1. – Ples gymnázia a SRPG, Dům kultury
17. 1. – Dětský karneval, Orlovna
22. 1. – Tyršovácký ples, Dům kultury
23. 1. – Lidový ples, Orlovna
13. 2.  - Horobál, Dům kultury
21. 2. – Velký pohádkový karneval, CVČ Astra

FULNEK

16. 1. - Hasičský ples Děrné, sál kulturního domu v Děrném
23. 1. - XVIII. Ples města, sál MKC Fulnek
23. 1. - Myslivecký ples Děrné, sál kulturního domu v Děrném
29. 1. - Lukavecký bál, sál hostince U Jindřicha
30. 1. - Ples hasiči Fulnek, sál MKC Fulnek
11. 3. - Ples učitelů, sál MKC Fulnek

KOPŘIVNICE (LUBINA, VLČOVICE, MNIŠÍ)

15. 1. – Ples farnosti sv. Bartoloměje a ZŠ sv. Zdislavy, Katolický dům Kopřivnice
16. 1. – Tradiční obecní bál, Katolický dům Lubina
23. 1. – Obecní ples, Kulturní dům Kopřivnice
23. 1. – Lidový ples, Katolický dům Lubina
23. 1. – Rybářský ples, KD Vlčovice
30. 1. – XII. Swingový ples, Katolický dům Kopřivnice
30. 1. – Hasičský ples, Katolický dům Lubina
5. 2. – Děkanátní ples, Katolický dům Kopřivnice
6. 2. – Ples MO KDU-ČSL Příbor, Katolický dům Kopřivnice
6. 2. – Zahradkářský ples, Katolický dům Lubina
6. 2. – Pochování basy, KD Mniší
7. 2. – Dětský maškarní ples, Katolický dům Lubina
12. 2. – Country bál, Katolický dům Kopřivnice
13. 2. – Retrobál, Katolický dům Kopřivnice
13. 2. – Rodičovský bál, Kulturní dům Kopřivnice
13. 2. – Hasičský ples Drnholec n. L., Katolický dům Lubina
5. 3. – Dětský maškarní ples, KD Vlčovice
12. 3. – Muzikantský ples, Kulturní dům Kopřivnice
19. 3. – Dětský maškarní karneval, Kulturní dům Kopřivnice

ODRY

16. 1. – Maškarní karneval s Míšou Růžičkovou, Dělnický dům Odry
22. 1. – 13. reprezentační ples SPŠ a SZŠ sv. Anežky České, Dělnický dům Odry
12. 2. – XVIII. Ledový ples ZŠ Pohořská, tělocvična ZŠ Pohořská Odry
19. 2. - Sportovní ples, Dělnický dům Odry

Příbor

30. 1. - XIII. Valentýnský ples, Školní jídelna Komenského

STUDÉNKA

23. 1. – Sportovní ples, Dělnický dům
6. 2. – XX. Městský ples, Dělnický dům
20. 2. – Hasičský ples, Dělnický dům

ŠTRAMBERK

16. 1. – Hasičský bál, KD Štramberk
23. 1. – Dětský maškarní bál, KD Štramberk
6. 2. – Maškarní divadelní ples, KD Štramberk
19. 2. – Obecní ples, KD Štramberk
26. 2. – Dětský maškarní ples, KD Štramberk
27. 2. – Skautský ples, KD Štramberk

ALBRECHTIČKY

9.1. - Lidový ples – LiLiA Albrechtičky, kulturní dům
16.1. - Dětský maškarní ples – Sokol Albrechtičky, Sokolovna
23.1. – Skautský ples pro děti – Junák Albrechtičky, kulturní dům
23.1. – Skautský ples pro dospělé - Junák Albrechtičky, kulturní dům
29.1.– Obecní ples – Obec Albrechtičky, kulturní dům
6.2. – Hasičský ples – SDH Albrechtičky, Sokolovna

BARTOŠOVICE

16.1. – Myslivecký ples, obecní sál
23.1. – Černobílý ples, Hukovice – kulturní dům
30.1. – Sportovní ples, obecní sál
20.2. – Obecní ples, obecní sál

BERNARTICE NAD ODROU

16.1. – Zahrádkářský ples, kulturní dům
23.1. – Sokolský maškarní ples a dětský maškarní rej, kulturní dům
6.2.   – Obecní ples, kulturní dům

BÍLOV

19.2. – Obecní ples, kulturní dům
19.3. – Dětský maškarní ples, kulturní dům

BÍTOV

16.1. – Hasičský ples, kulturní dům
6.2. – Rybářský ples, kulturní dům

BRAVANTICE

29.1. – Školní ples, kulturní dům

HEŘMANICE U ODER

29.1. – Obecní ples, kulturní dům

HEŘMÁNKY

16.1. – Obecní ples, restaurace na Rozcestí

HLADKÉ ŽIVOTICE

22.1. – Obecní ples, obecní sál

HODSLAVICE

23. 1. - ZŠ a MŠ  Společenský ples, Společenský dům
30. 1. - Ples klubu důchodců, Společenský dům
06. 2. - Hasičský ples, Společenský dům
13. 2. - ZŠ a MŠ  Dětský maškarní bál,  Společenský dům
20. 2. - Sportovní ples, Společenský dům

HOSTAŠOVICE

15.1. – Hasičský ples, hospoda u Formánků

JAKUBČOVICE NAD ODROU

27. 2. – Společenský ples, sál restaurace U Zvoničky
28. 2. – Dětský maškarní ples, sál restaurace U Zvoničky

JESENÍK NAD ODROU

16. 1. – Obecní ples, KD Jeseník nad Odrou
22. 1. – Školní ples, KD Jeseník nad Odrou
29. 1. – Sportovní ples, KD Jeseník nad Odrou
6. 2. – Dětský maškarní rej, KD Polouvsí
6. 2. – 6. Blahutovický ples, KD Blahutovice
6. 2. - Končinový bál, KD Jeseník nad Odrou
13. 2. – Maškarní ples pro děti, KD Jeseník nad Odrou
13. 2. - Maškarní ples pro dospělé, KD Polouvsí
13. 2. – Vodění medvěda a Masopust s pochováním basy, KD Hůrka

JISTEBNÍK

15. 1. – Muzikantský ples, KD Jistebník
22. 1. – Sportovní ples, KD Jistebník
30. 1. – Obecní ples, KD Jistebník
6. 2. – Hasičský ples, KD Jistebník
20. 2. – Dětský maškarní ples, KD Jistebník

KATEŘINICE

23. 1. - Myslivecký ples, Obecní dům Kateřince
6. 2. - Sokolský ples, Obecní dům Kateřince
20. 2. – Obecní bál, Obecní dům Kateřince

KUJAVY

20. 2. – Dětský maškarní ples, obecní sál Kujavy
26. 2. – Hasičský bál, obecní sál Kujavy

KUNÍN

15. 1. – Školní ples, tělocvična ZŠ Kunín

30.1. – Myslivecký ples, tělocvična ZŠ Kunín
12. 2. – 25. obecní bál, tělocvična ZŠ Kunín
27. 2. – Maškarní karneval pro děti a večer pro dospělé, tělocvična ZŠ Kunín

LIBHOŠŤ

16. 1. – Myslivecký ples, sál na Fojtství
23. 1. – Zahrádkářský ples, sál na Fojtství
30. 1. – Hasičský ples, sál na Fojtství
6. 2. – Pochování basy, sál na Fojtství

LICHNOV

16. 1. – Dětský maškarní ples, KD Lichnov
23. 1. – Rockový karneval, KD Lichnov
29. 1. – Orelský ples, KD Lichnov
6. 2. - Hasičské končiny, KD Lichnov
27. 2. – Fotbalový ples, KD Lichnov

LUBOMĚŘ

30. 1. – Dětský ples, Lidový dům Luboměř
6. 2. – Včelařský ples spojený s pochováním basy, Lidový dům Luboměř

MANKOVICE

15. 1. – Obecní ples, KD Mankovice
30. 1. – Farní ples, KD Mankovice
6. 2. – Pyžamový bál, KD Mankovice
20. 2. – Dětský maškarní ples, KD Mankovice

MOŘKOV

16. 1. – Ples důchodců,  Společenský dům Mořkov
22. 1. – Řeznický ples, Společenský dům Mořkov
23. 1. - Orelský ples, Orlovna Mořkov
29. 1. – Školní ples, Společenský dům Mořkov
31. 1. – Dětský maškarní karneval, Společenský dům Mořkov
6. 2. – Pochování basy, Společenský dům Mořkov

MOŠNOV

16. 1. – Maškarní ples pro dospělé, kulturní dům
30. 1. – Myslivecký ples, kulturní dům
6. 2. – Společenský ples Klubu důchodců, kulturní dům
13. 2. – Hasičský ples SDH Mošnov, kulturní dům
27. 2. – Hasičský ples SDH Příbor, kulturní dům
5. 3. – Společenský ples Gymnázia Příbor, kulturní dům
12. 3. – Dětský maškarní ples, kulturní dům

PETŘVALD

16. 1. – Sportovní ples, sokolovna
23. 1. – Myslivecký ples, sokolovna
20. 2. – Hasičský bál, sokolovna

PUSTĚJOV

16. 1. – Obecní ples, sokolovna
5. 2. – Sportovní sokolský ples, sál obecního úřadu
20. 2. – Fotbalový ples, sokolovna

RYBÍ

16. 1. – Myslivecký ples, sál Besedy
23. 1. – Sportovní ples, sál Besedy
6. 2. –  Končinový hasičský ples, sál Besedy
19. 2. – Ples pro všechny dobré lidi, sál Besedy

SEDLNICE

16. 1. – Obecní spolkový ples, sál MIC Sněženka
30. 1. – Řeznický ples, sál MIC Sněženka
12. 2. – Hasičský ples, sál MIC Sněženka
18. 3. – Dětský maškarní ples, sál MIC Sněženka

SLATINA

23. 1. – Hasičský ples, KD Slatina
13. 2. – Obecní ples, KD Slatina
13. 3. – Dětský maškarní ples, KD Slatina

SPÁLOV

16. 1. – II. Farní ples, sokolovna
23. 1. – Dětský maškarní ples, sokolovna
30. 1. – Myslivecký ples, sokolovna

STARÝ JIČÍN

16. 1. – Hasičský ples, hostinec Na Větřáku, Janovice
17. 1. – Dětský maškarní rej, hostinec Na Větřáku, Janovice
23. 1. – Myslivecký ples, KD Starojická Lhota
5. 2. – Hasičský ples, KD Starý Jičín
6. 2. – Maškarní rej pro děti, sál pohostinství, Heřmanice
6. 2. – Maškarní ples, sál pohostinství, Heřmanice
13. 2. – Hasičský ples v maskách, restaurace U Horáků, Palačov
14. 2. – Maškarní ples pro děti, restaurace U Horáků, Palačov
19. 2. – Ples školy při ZŠ Starý Jičín, KD Starý Jičín

SUCHDOL NAD ODROU

30. 1. – Sportovní ples, DKT Suchdol n. O.
13. 2. – Bál městyse, DKT Suchdol n. O.
27. 2. – Školní ples, DKT Suchdol n. O.
6. 3. – Dětský maškarní karneval, DKT Suchdol n. O.
19. 3. – Josefovský country bál, klub kultury, DKT Suchdol n. O.
26. 3. – Maškarní pro dospělé, DKT Suchdol n. O.

ŠENOV U NOVÉHO JIČÍNA

23. 1. – Obecní bál, sál restaurace Fojtství

TICHÁ

30. 1. – Lidový ples, KD Tichá
6. 2. – Dětský maškarní karneval, KD Tichá
20. 2. – Fotbalový ples, KD Tichá

TÍSEK

16. 1. – Hasičský ples, KD Tísek
6. 2. – Pochování basy, KD Tísek

TRNÁVKA

23. 1. - Myslivecký ples, Obecní dům Kateřinice
30. 1. - Sokolský ples, Obecní dům Kateřinice
27. 2. - Obecní bál Trnávka, Obecní dům Kateřinice

TROJANOVICE

16. 1. – Myslivecký ples, hotel Beskyd
23. 1. - Školní rockový večírek, hotel Beskyd
30. 1. - Obecní ples, hotel Beskyd
6. 2. - Valašský bál, hotel Beskyd
26. 2. - Hasičský ples, hotel Beskyd

VEŘOVICE

16. 1. - Muzikantský ples, kulturní dům
30. 1. - Hasičský ples, kulturní dům
27. 2. - Ples fotbalistů, kulturní dům

VRAŽNÉ

20. 2. - Sportovní ples TJ Sokol Vražné, Kulturní dům Suchdol nad Odrou

VRCHY

23. 1. - Hasičský ples, sál nad obecním úřadem

ZÁVIŠICE

16. 1. - Lidový ples, sál Pohostinství u Kremlů
23. 1. - Maškarní ples TJ, sál Pohostinství u Kremlů
29. 1. - XXVI. Obecní bál, sál Pohostinství u Kremlů
5. 2. - Končinový ples, sál Pohostinství u Kremlů
20. 2. - Myslivecký bál, sál Pohostinství u Kremlů
26. 2. - Rybářský bál, sál Pohostinství u Kremlů

ŽENKLAVA

16. 1. – Rockový ples, sál kulturního domu
20. 2. – Dětský maškarní ples, sál kulturního domu
27. 2. – Fotbalový ples, sál kulturního domu
5. 3. – Obecní ples. sál kulturního domu

ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

23. 1. – Obecní ples, kulturní dům
6. 2. – Sportovní ples, kulturní dům
14. 2. – Dětský maškarní ples, kulturní dům

 


    Aktuality
    17.8.

    Frenštát pod Radhoštěm 18. 8. 2017 v 10:00 VI. MEMORIÁL JIŘÍ... celý článek

    10.8.

    Příbor 11. 8. 2017 – 14. 8. 2017 od 5:00 VYSOKÉ TATRY Klu... celý článek

    3.8.

    Expozice klobouků stejně jako expozice generál Laudon jsou... celý článek

    3.8.

    Pokud se Vám zvonkohra líbí, budete moci si ji ale i další v... celý článek

    Kalendář akcí
    2017
    zpět Srpenvpřed
    Po Út St Čt So Ne
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
       
    Významné odkazy

    Turistická oblast Beskydy Valašsko


IC Nový Jičín

Adresa

  • Masarykovo nám, 45/29
    (+420) 556 711 888 Nový Jičín
    Česká republika

Otevírací doba

  • Po - Pá 8.00 - 17.00 
    So, Ne 9.00 - 16.00

Počasí Nový Jičín - Slunečno.cz

Mapa

Rengl - plakátovací plochy

Copyright 2013 © Informační centrum Nový Jičín. Autoři fotografií města jsou Ota Nepilý, Ladislav Šmitke, Lenka Malinová, Turistické informační centrum, webdesign RKIS.

ZPĚT NAHORU
REZERVACE

Upozorňujeme zájemce, že závazná objednávka platí pouze pro vstup do expozic Návštěvnického centra, Masarykovo nám. 45 (Laudonův dům).

Předprodej vstupenek